DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Истина
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 11 Jun 2007 17:14    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:
Масимо wrote:
CominCorect wrote:
Kele kele wrote:
К.Корект као не би о политици, а из сваког поста му избија: Радикали, српски чаробњаци Rolling Eyes

ја само знам ко је са пушком ходао по ратишту и борио се за Српство а ко долазио да једе печене волове!
а ти мене заобиђи у доста широком кругу...


И тај што је ишао да се слика са пушком где год се запуцало, и тај што је ишао да се шлихта Радовану за помоћ против Слобе, нису достојни помена на овом форуму. Стога, молим вас да прекинете овакве расправе на свим темама.


аха па добро ако ти тако кажеш.али мислим да сам мало ближи био тим дешавањима од тебе и да мало више знам ко се само сликао а ко пуцао и ко је јео волове на Палама...зато молим те немој да идмо у даљу причу..ГОТОВО са политиком...


Тај исти што је јео волове (да се разумемо заболе ме за обојицу) је организовао Маузерове Пантере...
А на ову твоју констатацију о томе ко колико зна и ко је био чему ближи ћу се само слатко насмејати.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 12 Jun 2007 17:55    Post subject: Reply with quote

ХМ
Да ове постове нису писали они који су их писали, већ би се ти исти нашли на листи за бан.


6 уредника на овом форуму...

Средите бре ово.
Тема је јако добра а на крају ће због страначке политике завршити исто као и тема "У92" (на којој је имало шта да се пише)
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 12 Jun 2007 18:59    Post subject: Reply with quote

јебига брате колико се год рудили да избегнемо овакве приче...сада је то немогуће....док није било овог под форума Срби и Србија није ни било оваквих прича..али ово су сада много дубље теме које хтели ми или не саме повлаче хиљаду различитих мишљењаи теорија и ту је онда неминован сукоб...
један предлог за убудуће да се неби отишло у курац са свим овим причама је да се забрани отварање нових тема од стране нас обичних корисника..а да свако ко има предлог за нову тему исту шаље модераторима који ће проуђивати шта може а шта не да се отвара..да неби долазили у овакве ситуације...мени искрено се гади овако препуцавање и само ми потеже живце... и свако своју причу пуца и ко има аргументе и ко нема,и што неко рече покушам да искулирам да не пишем ништа ал неда ђаво мира и пали комп и штанцај!
требало би увести нека мало ригорознија правила јер она стара више не пију воде..ПОЗДРАВ
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 14 Jun 2007 06:17    Post subject: Reply with quote

ма ја би ово укинуо који ће нам курац овакве ствари

знамо сви зашто смо овде а ко не зна да га подсети

ајмо делије ајмо браћо гласно онако како само ми то умемо
јакоооо

ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ....

(наставите песму)
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 15 Jun 2007 15:11    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:
јебига брате колико се год рудили да избегнемо овакве приче...сада је то немогуће...и што неко рече покушам да искулирам да не пишем ништа ал неда ђаво мира и пали комп и штанцај!
требало би увести нека мало ригорознија правила јер она стара више не пију воде..ПОЗДРАВ


Не него би сви ви који сте политички острашћени требали да прекинете да пишете овде. Ако вам дође да пишете, прво погледајте правилник који треба да се поштује. И да, треба само поштовати оно што је прописано. Ти (и још неки) не поштује(те)ш.

.... ЗВЕЗДА ЖИВОТ ЈЕЕЕЕЕЕ...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Jun 2007 08:39    Post subject: Reply with quote

дрвосеча wrote:
Злочин на Миљевачком платоу некажњен и након 15 година

БЕОГРАД, 21. ЈУНА (СРНА) - На данашњи дан 1992. године на Миљевачком платоу код Дрниша хрватска војска, пред очима УНПРОФОР-а, убила је након предаје 40 српских територијалаца, од којих је већина масакрирана, подсјећа Документационо-информативни центар "Веритас".

За овај злочин још нико није процесуиран, ни пред Хашким трибуналом, ни пред националним судовима, без обзира на постојање обиља валидних доказа који су достављени свим релевантним домаћим и међународним организацијама и институцијама које се баве заштитом људских права.

"Веритас" подсјећа да је злочин на Миљевачком платоу забиљежен и на видеокасети која се, непосредно послије догађаја, као својеврсни хорор филм, изнајмљивала по видео клубовима широм Европе!?

"По завршетку `војничке` акције хрватски војници наставили су крвави пир над српским територијалцима, и живим и мртвим. Умјесто да тијела погинулих врате породицама, они су наредили српским заробљеницима, под пријетњом смрти, да их бацају у крашку јаму у подручју "Љут", у близини засеока Бачић", наводи се у саопштењу.

У саопштењу се додаје да су хрватске власти два мјесеца након овог догађаја дозволиле експертској међународној екипи приступ лешевима српских војника. Идентификација је потрајала два мјесеца, али и поред најсавршенијих метода, 12 тијела остало је до данас неидентификовано.

"Преживјели заробљеници, њих 17, након тортура у хрватским затворима "Кулине" у Шибенику, "Лора" у Сплиту и "Керестинац" у Загребу, размијењени су у Неметину, 14. августа 1992. године", наводи се у саопштењу.


Извор: РАДИО-ТЕЛЕВИЗИЈА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
21.06.2007

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop