DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

интер
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
boysie
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Nov 2006
Posts: 22
Location: Београд

PostPosted: 10 Feb 2007 11:20    Post subject: Reply with quote

Massimo wrote:
Организатор утакмице добија новац од реклама на стадиону, тв права и проценат од улазница. У чему је проблем (бар што се ове финансијске стране тиче)?


не за ТВ права, за остало да али које су то паре буразеру мислим да их не би ни осетили. Све у свему, ја бих волео да гледам лигу шампиона, али Звезду у њој прво па тек онда неке друге клубове. Не бих волео да интер заигра ЛШ на мари пре Звезде. То је мој став што се ове теме тиче.
_________________
Само слога Србина спасава.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 10 Feb 2007 12:12    Post subject: Reply with quote

Примате се џабе.За ЛШ стадион мора да задовољава одређене стандарде,а Маракана не да не задовољава...Сећам се кад је гробље играло ЛШ,да је у новинама писало да ниједан наш стадион не задовољава критеријуме УЕФА,па су мишеви 2 месеца реновирали(не види се баш,ал` добро).Једино ако Платини мало погура ствар(због Пиксија).Што се тиче навијања,не бих никад навијао за неки други клуб осим Звезде и добро Олимпиакоса.Текму бих гледао,што да не,још ако Звезда може да заради,пуна капа.За Станковића нека навијају мишеви,са њиховим шалом се сликао.
_________________
На крају биће наша победа!
Back to top
View user's profile Send private message
delija_024_FCRS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Feb 2007
Posts: 43

PostPosted: 10 Feb 2007 12:24    Post subject: Reply with quote

јер има случајно неко ту слику??ако има нека постави адресу или на маил drazen-fcrs@delijeonline.com
_________________
ako je dacic za ministra, ja sam za nerede
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 10 Feb 2007 13:20    Post subject: Reply with quote

Што се мене тиче, на маракани не сме нико други да игра сем Звезде. А пикси нек се улизује коме хоће...
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 10 Feb 2007 13:37    Post subject: Reply with quote

Nebojsa Stella Rossa wrote:
Што се мене тиче, на маракани не сме нико други да игра сем Звезде. А пикси нек се улизује коме хоће...


А маме ти зашто је имао ЧОЛА концерт на маракани, зашто је она преко пута сјебала траву за 3 године...
Искрено боли ме курац оће ли ови играти, али мислим да би било лепо, да то буде у Београду, да дођу деца да дођемо ми да видимо нешто од фудбала, мада ја не планирам јер без 1500 динара не могу да дођем а пре би гледао звезду синоћ против Воше где нисам ни ушао ко човек Laughing , него миланске шминкере..ал шта ћеш сад, на популаризацији фудбала, па само да на следећу текму дође +1000 људи на запад и 200 позера на север...то би била бар нека корист!
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 10 Feb 2007 13:51    Post subject: Reply with quote

Нисам ни рекао да оправдавам те концерте на мари, једноставно мислим да је и ово погрешан потез као и ти концерти. Реално мале су шансе да интеристи заиграју на нашем стадиону.
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
симбе
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2005
Posts: 143
Location: Нови Сад, Србија

PostPosted: 10 Feb 2007 13:53    Post subject: Reply with quote

Каквих се све глупости начитах на овој теми, ово није нормално.Ја сам за то да се тема закључа и да се евентуално, ако дође до договора Интера и Пиксија, тема поново отвори.А онда ћемо полемисати о томе шта ми као навијачи а не као љубитељи фудбала мислимо о томе и шта да радимо по том питању...
_________________
И данас, кад дође до последњег боја,
Неозарен старог ореола сјајем,
Ја ћу дати живот, отаџбино моја,
Знајући шта дајем и зашто га дајем.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Трпе Четник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2006
Posts: 35
Location: Београд/Карабурма

PostPosted: 10 Feb 2007 13:55    Post subject: Reply with quote

слажем се!!!
_________________
Пушку у руке и бори се ником не покори се изрека стара то је Делије се никога не боје!!!
Back to top
View user's profile Send private message
molder
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Dec 2006
Posts: 148
Location: Бежанија

PostPosted: 10 Feb 2007 15:16    Post subject: Reply with quote

Слажем се подхитно закључати тему, а свим фановима поделити цд Здравка Чолића "Носталигија" + prepaid број, као и нови свет плус са поклон календаром Светлане Ражнатовић
Back to top
View user's profile Send private message
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 10 Feb 2007 16:59    Post subject: Reply with quote

Quote:
Што се тиче тога да Интер игра на нашем стадиону, мислим да се то неће догодити иако ми се идеја допада. Зашто да не, клуб ће сигурно зарадити, моћићемо да погледамо добар фудбал, тј. да гледамо фудбал уопште, јер кад Звезда игра, тешко да неко од нас гледа текму.
Тешко да ће ти ''жабари певати на нашем Северу'', јер те ''веће'' италијанске екипе су и показале какве су на ино-гостовањима. Као што рекох, лепо би то било, биће доста индијанштине на трибинама што је једини проблем, треба само пазити Север од ових наших домаћих...


Показале се јесу али ипак су у овој ситуацији домаћини. То је исто као и за сваког Делију из унутрашњости који иде на текме, буквално свака текма и код куће и на страни је гостовање... Ако не дођу ултраси, доћиће симпатизери, тако да опет отпада солуција "акција". Али колико ја знам интернисти још нису показали ту "политику" ино-гостовања, бар што се Београда тиче.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 10 Feb 2007 23:43    Post subject: Reply with quote

Ма нас једноставно треба да боли курац за ово ....

Пођимо од тога да је ово Пикси више рекао из куртоазије и да су шансе да Интер игра у Београду готово никакве.

А плус прилика да се промовише град и земља.

Али јеби га, појединцима овде НИКАД НИШТА НЕ ОДГОВАРА и само траже повод да серу и да изигравају неки бес.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop