DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

УРБАН, САВРЕМЕН?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 01 Feb 2007 10:42    Post subject: Reply with quote

Red Star Forever wrote:
Па пре свега јер из приче гдина Феђе не видим да су бесни што Јочићева полиција бије и хапси и дужне и недужне, него што његова странка (дсс) јесте десно оријентисана, а бс-овци све више нагињу ка чеди... Можда грешим али ако неко други има другачије виђење овог текста нек га протумачи...


мислим да није тако, мислим да су момци са здравим порукама, да су национално оријентисани, ако неко и јесте члан неке странке не истичу то, то је приватна ствар, нешто као код нас на трибини, то да нагињу ка чеди нема везе са ствраношћу. можда послушате `говедину` опет, што се тиче мурије...баш ниси управу, послушај нову ствар, нека неко окачи `преторијанска гарда`.тешко да не помињу ово о чему причаш.
што се мене тиче момци су на месту, ако нешто не усеру ...ово до сада је до јаја, немојте да читате новине, него ако вас занима послушајте песме, па коме се не свиђа, не свиђа му се и крај.

нећу да им изигравам адвоката, али имам утисак да нису сви овде чули песме, а да се закључци доносе на основу новинских чланака, а овај овде је из пресса...тако да...
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 01 Feb 2007 10:49    Post subject: Reply with quote

cabron
брате по мени си у праву делимо исто мишљење
преторијанску гарду имате у мп3 теми ко није слушао ствар нек мало прочешља по мп3 теми
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 01 Feb 2007 10:58    Post subject: Reply with quote

Red Star Forever wrote:
а бс-овци све више нагињу ка чеди

брате грешиш само ћу да те подсетим на неке стихове из говедине
"наркомане пуши га знам те још од митинга одело си променио ал иста си ти битанга" јасно је да се ово односи на чеду плус што у говедини пљују батића и чанка
тако да је врло мало вероватно да су њему наклоњени
нема логике
ускочили би сами себи у уста са тим потезом а и изгубили би јако пуно на популарности и оно што су до сада рекли не би имало више смисла
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 01 Feb 2007 11:07    Post subject: Reply with quote

де сте другари

имам два три питања за вас. читајући 5 и 6 страну укапирао сам да се људи турској моди тј подигутим фармеркам или тренерци са видно истакнутим белим чарапама, било на евровизији кад је лане замало постало бамби, противе, и треба.
занима ме како коментаришете исмевање ликова који су направили малу тролу пуну контролора пандан кристијану који критикује моду 90-тих. храбро, исправно или кукавички.
занима ме ваш став.
друго питање је везано за тог марчела ко је он шта је то значајно за нас у вези њега. ево пријатељ ми каже да има неке везе са ббб да ли је то тачно наводно је певао неку песму ббб.
са овим другим питањем је и треће, ствармо се унапред извињавам ако сам неиформисан, ко су ти синдикалци и какве везе имају са севером са звездом.
јер су нас прозивали?
јесу ли и чиме заслужили нашу пажњу?
хвала
пс ако сам омашио бришите али ме занима шта је у питању па ако неко може укратко на пм
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 01 Feb 2007 11:29    Post subject: Reply with quote

од 5. странице ове теме имаш доста прича које ти могу дати одговор на нека питања...
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 01 Feb 2007 11:42    Post subject: Reply with quote

Ок... Зато сам и рекао да ако неко може другачије да протумачи да то и учини... Што се тиче БС-а и њихових песама немам шта да замерим, крајње коректно, одлични текстови, музика ок (ипак више волим гитаре) и добра градска прича... Можда сам превише паушално оценио то што је речено у том тексту из новина и слажем се и то смо одавно констатовали да не верујемо превише било којим новинама... Оно што је суштина је да и ја знам дотичног из песме говедина са истих тих митинга и да се мој став од његовог разликује 180 степени и тада а поготово сада а њихов му је ближи него икада... Опет је то субјективно размишљање... И нажалост као што је и тема овог топика "урбан, савремен" многи млади се приклањају опцији горе поменутог јер је то како воле да кажу "ин"... И знам и сећам се да су бс-овци гостовали на више емисија на тв-у где су након те песме или неке друге где спомињу борку и хрвате објашњавали шта су хтели да кажу (као није то то, ми немамо ништа против њих, него не требају нам они да би ми знали да смо лоши)... То ми је остало у сећању као негативан детаљ из њихове каријере...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 01 Feb 2007 12:50    Post subject: Reply with quote

X wrote:
од 5. странице ове теме имаш доста прича које ти могу дати одговор на нека питања...


брате ако ме убедиш да је марчело урбан имаш од мене гајбу пива.
ко је то и тај и питам шта се око њега води расправа.

ово за синдикат...ја више ценим песме попут директора ви сте будале у њој је све речено.
не волим увијено двосмислено лепо директно речено и упућено на праву адресу. и не само та песма.

чуди ме да у урбано не сврставате директоре
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 01 Feb 2007 13:38    Post subject: Reply with quote

Kobra wrote:
X wrote:
од 5. странице ове теме имаш доста прича које ти могу дати одговор на нека питања...


брате ако ме убедиш да је марчело урбан имаш од мене гајбу пива.
ко је то и тај и питам шта се око њега води расправа.

ово за синдикат...ја више ценим песме попут директора ви сте будале у њој је све речено.
не волим увијено двосмислено лепо директно речено и упућено на праву адресу. и не само та песма.

чуди ме да у урбано не сврставате директоре


ја уопште не тврдим да је Марчело урбан, и никако ми није јасно како си ти из моје реченице закључио да ја то мислим Rolling Eyes Laughing
причитао си коментаре на његов текст, као и одговор другог репера чини ми се...

што се Синдиката тиче, послушај песме ''Нико не може да зна'' и ''На бојном пољу''... поставићу их сад на МР3 теми... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 01 Feb 2007 14:05    Post subject: Reply with quote

X wrote:
што се Синдиката тиче, послушај песме ''Нико не може да зна'' и ''На бојном пољу''... поставићу их сад на МР3 теми...


А у медијима изјављују како не треба ратовати за Косово

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=16000

И чињеница је да на овом најновијем албуму нису поменули дс и лдп
Back to top
View user's profile Send private message
КББ
Guest





PostPosted: 01 Feb 2007 14:27    Post subject: Reply with quote

Када се упореди песма ”Говедина” у којој су закачили целу политичку сцену тадашње Србије и песма ”Већ виђено” са новог сингла види се да су са неутралне стране почели да нагињу на страну појединих ”либералних” странака...
Ко није послушао песму ”Већ виђено” нека то уради, биће му ствари јасније...
РСФ је био у праву када је рекао да је овај нови цд са 3 песме направљен првенствено против ДСС-а...
Пре сам ценио њихов рад али сада...
Back to top
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 01 Feb 2007 14:42    Post subject: Reply with quote

У време насилног отимања Космета, Карле дел Понте, Мартија Ахтисарија, Агима Чекуа, и 210 000 педера у Србији, њима су највећи противници Цеца, Рамбо Амадеус и Коштуница.

...тужно, тужно.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 01 Feb 2007 14:48    Post subject: Reply with quote

њихове страначке песме ми нису толико у првом плану...
а ставове БСа осим кроз пар песама (нико не може да зна итд...) не знам баш најбоље, али су ме ове песме позитивно изненадиле и волим да их слушам...
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 01 Feb 2007 15:00    Post subject: Reply with quote

crazy_north wrote:
del boy wrote:
Још мало па ће руку под руку са Марчелом

на основу чега си то закључио


Па, ко још своје идеје промовише на У92, осим ЛДП-а, Квирије, Марчела и жена у црном?
Баш су нашли "екипу" с којом ће да се "ухвате под руку". Embarassed




_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 01 Feb 2007 15:20    Post subject: Reply with quote

Кад смо код ових усташа... Ако има неко да не чита С.К. прочитајте ово. Јес` да је мало старије, али не губи на аутентичности Very Happy. Кузма је цар писане речи...
http://www.sk.co.yu/2006/11/siji01.html

А Синдикалце одслушајте пажљиво, неколико пута.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 01 Feb 2007 16:38    Post subject: Reply with quote

рекао сам да нећу да им будем адвокат... и нећу, али нешто морам да кажем, данас нема извођача који преко било ког модерног музичког правца толико промовише традиционалне вредности као БС, то је под један.

даље... шта сад се не слажемо са песмом `већ виђено`, ја се ево слажем `...ако је јочић за министра ја сам за нереде...`, сад владу води дсс, а не дс, подсетићу да су у говедини оплели по тадашњој, и тада, а и сада мислим да има места за критику, чуј има места мислим да је и онда и сад неком требало-треба јебати матер, момци су то одрадили кроз песму, свака част.

пре њиховог задњег концерта били су у вестима на б92 или у92, мени је све једно, на питање чији сте рекли су `ћаћини и материни`...РСФ Wink Laughing

да то тако јесте, мени каже и случајност да им је за концерт за нову годину `отказала` техника, сви су нормално наступали сем њих, момци се исцимали до комшилука и донели свој ЦД, пошто је онај тамо шатро црко, колико знам то за католичку нову годину је организовао град...

што се б92 тиче, рецимо да се не појаве ни тамо, како би уопште промовисали оно што мисле да треба, што их ртс не пусти уместо драгане мирковић рецимо, ипак је то јавни сервис, мени неко да понуди са б92 да им кажем оно што мислим да трба ја их не би одбио ишао би причао би оно што знам и о РСК и РС и о КИМ и о свему о чему они мало или лоше говоре.

једно просто питање: зашто они морају да буду било чији?????
у једној песми поткаче све, у неке не и шта то значи да су `легли` за те друге, брате немојте да смо чворовићи...
ниједног тренутка нису окренули леђа свом народу и држави у својим песмама, а о томе овде причамо док је тако капа до пода, кад не буде тако ја ћу први да их опљујем, и баш ме боли курац ако јочића или коштуницу или цецу хране курцем

капирам ја да има људи који готиве цецу све уреду, али ...неће она ваљда да ми води политику, од када смо ми то на истој страни...

то за марчела ко је питао и ббб то је веома могуће, он блеји са усташаама, а сви ти загребачки хипхопери колико ја знам су нешто као ббб раде им химне и та срања, јбг МТВ адриа
иначе он је мени много љигав и ту се слажем ко каже да је то `урбан` лик нек за мене каже да сам сељачина молим!

е да то за синдикалце РСФ што си рекао како су се правдали како нису мислили ово оно ништа лоше...бла бла...
па момци су рекли, оно што сам ја чуо да они генерално против њих немају ништа , али далеко им лепа кућа, у том фазону, као имам ја познанике хрвате..., али немој сад они да нам буду овде матрица понашања, то сам ја чуо, све једно то што ти кажеш то је било у говедини , послушај ` повратак ` са задњег албума, па ми реци како воле хрвате, а знаш колико их и ја волим

јоош нештоо сам хтео да кажем, али сам заборавио, сетићу се, све једно, ја мислим за њих да нису једних ни других него како феђа рече ћаћини и материни и тако треба и да буде, још једном сетите се како се сви ми осећамо када нас неки медији криво интерпретирају или кад нас приписују овој или оној странци

синдикалци дођете ми пиво за овај пост Laughing
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop