DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Најхрабрији на свету!
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 19 Jan 2007 15:05    Post subject: Reply with quote

Исто тако је пре пар месеци било истраживање у Енглеској у којем је утврђено како су Срби најнеинтелигентнији тј. најглупљи народ у Европи. Сва та истраживања народа су незахвална јер у једној земљи живе и глупи и паметни и кукавице и храбри итд. Узети семпл од рецимо 2 хиљаде људи и питати их питања попут "Да ли верујете да имате самопоуздања"апсолутно није меродаван начин процењивања целокупног народа, ма шта статистичари тврдили.
Ми смо доказали да смо храбри кроз нашу историју али је уопште нетахвално постављати питање ко је најхрабрији на свету и да ли смо то ми.
Back to top
View user's profile Send private message
BodoniuS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 420
Location: Београд

PostPosted: 19 Jan 2007 20:41    Post subject: Reply with quote

Управо Arrow
p dubai wrote:
Исто тако је пре пар месеци било истраживање у Енглеској у којем је утврђено како су Срби најнеинтелигентнији тј. најглупљи народ у Европи. Сва та истраживања народа су незахвална јер у једној земљи живе и глупи и паметни и кукавице и храбри итд. Узети семпл од рецимо 2 хиљаде људи и питати их питања попут "Да ли верујете да имате самопоуздања"апсолутно није меродаван начин процењивања целокупног народа, ма шта статистичари тврдили.
Ми смо доказали да смо храбри кроз нашу историју али је уопште нетахвално постављати питање ко је најхрабрији на свету и да ли смо то ми.



Додао бих да је енглески научник који је установио да су Срби најглупљи народ, тотално непризнат од стране научног света.
Шарлатан, који је нестручном методологијом и лупетањем глупости дошао до тога...
_________________
Поново долази наша ера!
Back to top
View user's profile Send private message
red_bijeljina
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Jun 2006
Posts: 7

PostPosted: 19 Jan 2007 23:34    Post subject: Reply with quote

Mene rezultati tog istrazivanja nisu iznenadili.Srbi zaista jesu narod sa mnogo vjere u sebe(doduse ponekada to samopouzdanje zna biti bez osnova) ali i to je bolje nego smatrati sebe inferiornim u odnosu sa na nekoga.Nacionalni ponos narusava jedino saka ludaka okupljena oko nekolicine placenika(znate svi o kome je rijec)koji u medijima govore o nasoj naciji kao zlocinackoj ali na srecu oni cine zanemarljiv broj u odnosu na svjesne i mentalno zdrave Srbe.Svi oni koji ne osjecaju ponos zbog svoje srpske nacionalne pripadnosti bi trebali da potraze sebi mjesto van granica Srbije. Pozdrav iz srpske ljepotice Bijeljine
_________________
.......Bijeljina grad u Srbiji.....
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 20 Jan 2007 13:52    Post subject: Reply with quote

BodoniuS wrote:
Управо Arrow
p dubai wrote:
Исто тако је пре пар месеци било истраживање у Енглеској у којем је утврђено како су Срби најнеинтелигентнији тј. најглупљи народ у Европи. Сва та истраживања народа су незахвална јер у једној земљи живе и глупи и паметни и кукавице и храбри итд. Узети семпл од рецимо 2 хиљаде људи и питати их питања попут "Да ли верујете да имате самопоуздања"апсолутно није меродаван начин процењивања целокупног народа, ма шта статистичари тврдили.
Ми смо доказали да смо храбри кроз нашу историју али је уопште нетахвално постављати питање ко је најхрабрији на свету и да ли смо то ми.



Додао бих да је енглески научник који је установио да су Срби најглупљи народ, тотално непризнат од стране научног света.
Шарлатан, који је нестручном методологијом и лупетањем глупости дошао до тога...


Да појасним- ментол је рекао да су они народи који живе северније паметнији него они на југу(односи се на Јевропу) Exclamation .И тако је установио да су Срби најглупљи а да су Енглези најпаметнији. Shocked
Иначе кад га је неко питао а зашто су онда они са Гренланда међу најглупљима,а живе најсеверније-онда је изјавио нешто у фазону да је то као нека грешка или да се они не рачунају,не сећам се добро.
Ако неко зна нек ме исправи.

Ето какви ретарди себе називају научницима.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 20 Jan 2007 14:16    Post subject: Reply with quote

p dubai wrote:
Узети семпл

и бре дубаи Laughing Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 20 Jan 2007 14:17    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
p dubai wrote:
Узети семпл

и бре дубаи Laughing Crying or Very sad

глупост, али храбра
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 20 Jan 2007 18:32    Post subject: Reply with quote

Тај што је рекао да су Срби најглупљи је имао као критеријум ратове и учешће у њима. По томе су дефинитивно Срби најглупљи а Енглези најпаметнији, они ни један рат нису изгубили а ми и шта добијемо изгубимо.
Имамо највише храбрости и самопоуздања да изгурамо највеће глупости.
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 20 Jan 2007 18:46    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
p dubai wrote:
Узети семпл

и бре дубаи Laughing Crying or Very sad


Пази кад сам знао да ће неко приговорити на то...

На српском се каже узорак, али није ни криминал написати "семпл" Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Бах
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Oct 2005
Posts: 436
Location: Тамнава

PostPosted: 20 Jan 2007 21:01    Post subject: Reply with quote

radula wrote:
Тај што је рекао да су Срби најглупљи је имао као критеријум ратове и учешће у њима. По томе су дефинитивно Срби најглупљи а Енглези најпаметнији, они ни један рат нису изгубили а ми и шта добијемо изгубимо.
Имамо највише храбрости и самопоуздања да изгурамо највеће глупости.


Такође је рачунао и то каква је чија национална кухиња- као, глупи народи више једу масно и љуто ( !? Shocked ) и слична срања. Ма, дркаџија комплетан... Немци нису добили рат још откад су пре 300 година исцепали Данце, а ипак су у врху.
Што се тиче енглеске памети, сетите се ''Трејнспотинга'', где лик каже ''ми Шкоти смо највећи бедници јер смо дозволили да нас породи најглупљи народ на свету'', или тако некако. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 20 Jan 2007 23:44    Post subject: Reply with quote

p dubai wrote:
radovan wrote:
p dubai wrote:
Узети семпл

и бре дубаи Laughing Crying or Very sad


Пази кад сам знао да ће неко приговорити на то...

На српском се каже узорак, али није ни криминал написати "семпл" Wink

Мислиш злочин? Laughing Е мој дубаи, шта ти кинескиња(кинезче) уради, српски заборављаш... chinese tooth chinese tooth chinese smile
Back to top
View user's profile Send private message
Визионар
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Oct 2006
Posts: 156

PostPosted: 21 Jan 2007 03:37    Post subject: Reply with quote

RUSOFIL wrote:
p dubai wrote:
radovan wrote:
p dubai wrote:
Узети семпл

и бре дубаи Laughing Crying or Very sad


Пази кад сам знао да ће неко приговорити на то...

На српском се каже узорак, али није ни криминал написати "семпл" Wink

Мислиш злочин? Laughing Е мој дубаи, шта ти кинескиња(кинезче) уради, српски заборављаш... chinese tooth chinese tooth chinese smile


"Семпл" значи пример... А и небитно је шта значи, кад си одмах могао да напишеш "пример или узор."
Семпл?! Лоше бре...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
duff beer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2002
Posts: 84

PostPosted: 21 Jan 2007 07:20    Post subject: Reply with quote

5. Завјештање језика

Чувајте, чедо моје мило, језик као земљу. Ријеч се може изгубити као град, као земља, као душа. А шта је народ изгуби ли језик, земљу, душу?

Не узимајте туђу ријеч у своја уста. Узмеш ли туђу ријеч, знај да је ниси освојио, него си себе потуђио. Боље ти је изгубити највећи и најтврђи град своје земље, него најмању и најнезнатнију ријеч свога језика.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop