DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НАЈЗНАЧАЈНИЈИ ТОПИК НА ФОРУМУ ???
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 01 Jan 2007 12:13    Post subject: НАЈЗНАЧАЈНИЈИ ТОПИК НА ФОРУМУ ??? Reply with quote

Због успешмијег даљег рада на форуму , добро би било да поразмислите и одговорите :
Који је од када ви пратите форум по вашем мисљењу најзначајнији топик и зашто ? Критеријум може да буде или онај који вам је најзанимљивији да читате, или из кога сте највише научили или који је оставио најупечатљивији утисак или који вас је натерао на размишљање или... Важно је да образложите зашто . Односи се под-једнако на све делове форума и на "Навијачке приче " и на "Навијачке приче - друге трибине" и на " Крејзи норт " и на "Гејт 7" !!!
Back to top
View user's profile Send private message
коНаН
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2005
Posts: 188

PostPosted: 01 Jan 2007 12:23    Post subject: Reply with quote

Топик : Навијачк свест. . . Треба мало распламсати ту дискусију Exclamation Веома, веома поучан тхреад..
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Jan 2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Треба се сетити свега, али 3 која су почела...

1. идеологија, била је прича о политици, уствари разјашњавање шта се под тим појмом пордразумева, многи су скапирали шта је и како је и отишли, па нас не смарају, а многе смо провалили какви су па нас не смарају. Они који су извукли поуку и поенту усмерени су а неке ствари су се разјасниле.

2. Топик на једном другом форуму, тад је и имало неког смисла бити на форуму "Трибина", а ипак има везе с овим форумом - то је топик извесног "лупина" Wink а говори о навијању у бившој сфрј кроз раскринкавање мита о Торциди Ст.
Не би било лоше кад би се тај монолог - јер није блио праве аргументоване дискусије с друге стране, ставио и на наш форум је р је нешто што би свако МОРАО да прочита.

3. Онај топик на Крејзи норФу о народњацима, па је почела зајебанција с ребусима, значи кад је прва реченица кад неког видиш била рецимо "јеси видео шта је хатори задао као ребус - кеба има осам" Very Happy То је успешан топик, а зајебанција је битна.

Све то долази из истог периода и сваки топик је на свој начин имао исти утицај. Не треба да напомињем да је баш доста људи из тог периода који су глуварили по овом форуму сада врло активно на Северу.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 01 Jan 2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Јако тешко питање. Тема која је на мене оставила највећи утисак вероватно је ветерани/ске приче '45-'92. То је дефинитивно тема која ме је натерала да се региструјем на овом форуму, пре тога сам долазио ретко и брљао по мало. Поучен искуствима ветерана, занимљивим причама, почео сам да схватам шта стварно желим, и како треба да размишљам, и шта значи бити навијач. Јако је пуно тема које су касније мењале, или усмеравале мој начин размишљања. Такође, доста утичу и теме са подфорума навијачке приче-друге трибине. На одређеним темама на крејзи норту сам научио доста о СрБству, о развијању и очувању националног идентитета. Када погледам колико је овај форум утицао на мене, и то да постанем навијач, могу да тврдим да је улога онога што је овде написано велика.
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 01 Jan 2007 12:45    Post subject: Reply with quote

Па има више топика који ми се свићају али кад бих морао баш да
изаберем САМО један то би биле ветеранске приче.
Мени је најбољи зато што ми помаже да сагледам каква је ситуација била некад на навијачкој сцени(а уједно ми је и много занимљиво да читам разноразне приче),пошто свакакао спадам у млађе генерације.
И наравно прочитао сам га од прве до последње стране.

Као што рекох има још неколико топика који су сад "актуелни" и одлични су,али ето кад треба да се изабере само један-то су онда ветеранске приче
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 01 Jan 2007 13:02    Post subject: Reply with quote

Без сумње то су Ветеранске Приче и Навијачка свест. Две теме врло битне за данашње клинце који пре свега морају да науче да поштују нечији рад, као и нечије године!
За мене је такође врло битна тема ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ јер већ годинама вршим своју приватну пропаганду форсирања ћирилице! На томе се мора радити јер гамад са Пинка и Б92 прете да униште све што је српско!
UltrasLondon wrote:
3. Онај топик на Крејзи норФу о народњацима, па је почела зајебанција с ребусима, значи кад је прва реченица кад неког видиш била рецимо "јеси видео шта је хатори задао као ребус - кеба има осам" Very Happy То је успешан топик, а зајебанција је битна.

Да бре, ова тема је била много јака за зајебанцију.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 01 Jan 2007 13:22    Post subject: Reply with quote

Мени је тема "Делије Север" на навијчким причама била одлична, јер је било маса поучних писања...
Back to top
View user's profile Send private message
Randall Stevens
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Feb 2006
Posts: 203
Location: The Shawshank Prison (1947-1966)

PostPosted: 01 Jan 2007 13:33    Post subject: Reply with quote

Делије-Политичка оријентација.
_________________
штогод ткаш,везуј конце за небо...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 01 Jan 2007 13:53    Post subject: Reply with quote

Randall Stevens wrote:
Делије-Политичка оријентација.

UltrasLondon wrote:
1. идеологија, била је прича о политици,...


на тај сам мислио
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 01 Jan 2007 15:19    Post subject: Reply with quote

ветеранске приче одличан топик вероватно и најбољи на форуму
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 01 Jan 2007 16:21    Post subject: Reply with quote

ДЕЛИЈЕ - политичка оријентација

Обележја и знакови Делија

Како до још бољег навијања

Године иза нас...

"Делије" и ножеви
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ВрачарБГД
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Dec 2006
Posts: 157
Location: Хор Звездиних Момака

PostPosted: 01 Jan 2007 16:21    Post subject: Reply with quote

Навијачка Свест : Права едукација за нас млађе навијаче.

Ветеранске Приче : Уживао сам читајући све те приче и доживљаје који су обележили нашу историју, буквално гутајући свако слово.
Када видим шта су све ти момци прошли због нашег Севера, наше Звезде, то ми даје жељу - обавезу да наставим да се борим за што боље функционисање и очување наше СЕВЕРНЕ ТРИБИНЕ !!!

Песме : Мој најдражи топик, каква је то само колекција... Полако постајемо оригинални и то је оно што ме веома радује. За мене су песме, мелодије један од веома битних фактора, и ту се још како види свест једне навијачке групе.
Back to top
View user's profile Send private message
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 01 Jan 2007 16:22    Post subject: Reply with quote

UltrasLondon wrote:
3. Онај топик на Крејзи норФу о народњацима, па је почела зајебанција с ребусима, значи кад је прва реченица кад неког видиш била рецимо "јеси видео шта је хатори задао као ребус - кеба има осам" Very Happy То је успешан топик, а зајебанција је битна.


Дефинитивно икона Крејзи норт подфорума. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
конотоби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 421

PostPosted: 01 Jan 2007 17:54    Post subject: Reply with quote

убедљиво навијачке приче
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 01 Jan 2007 19:20    Post subject: Reply with quote

Smekeriologija wrote:
убедљиво навијачке приче


Тема је топик а не подфорум.

ana wrote:
ДЕЛИЈЕ - политичка оријентација

Обележја и знакови Делија

Како до још бољег навијања

Године иза нас...

"Делије" и ножеви


Све ово и још ветеранске приче 45/92, навијачка свест, топик италија, од када су Џејсон и Педро почели да пишу и на лудом северу овај више пута помињани са ребусима!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop