DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Прави навијачки..
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 12 Dec 2006 14:39    Post subject: Прави навијачки.. Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=gNKtgT-pdSA&mode=related&search=
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
нешо подгориц
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2006
Posts: 240
Location: Подгорица

PostPosted: 12 Dec 2006 18:45    Post subject: Reply with quote

Спот је сјајан.
_________________
Правда за Уроша !
Back to top
View user's profile Send private message
WheelChairHooligan
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Oct 2006
Posts: 67
Location: У пм

PostPosted: 12 Dec 2006 20:05    Post subject: Reply with quote

Фантастично! Боље и директније од "Говедине". Одушевљен сам! Не знам само колико ће и где ће се све вртети спот у нашој "демократској земљи". Одакле ти ово? Кад је снимљено?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 12 Dec 2006 21:03    Post subject: одлично Reply with quote

одличан спот Evil or Very Mad
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
i90r
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2006
Posts: 57
Location: Панчево

PostPosted: 12 Dec 2006 21:17    Post subject: Reply with quote

Спот им је екстра,посебно онај крај са бакљадом Laughing Laughing
_________________
Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 12 Dec 2006 22:03    Post subject: Reply with quote

WheelChairHooligan wrote:
Фантастично! Боље и директније од "Говедине". Одушевљен сам! Не знам само колико ће и где ће се све вртети спот у нашој "демократској земљи". Одакле ти ово? Кад је снимљено?


Нећете ми веровати али спот сам видео на у92!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
i90r
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Sep 2006
Posts: 57
Location: Панчево

PostPosted: 12 Dec 2006 22:19    Post subject: Reply with quote

Ја нисам видео на у92 него на палми ! Laughing Wink
_________________
Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 12 Dec 2006 22:25    Post subject: Reply with quote

момцима капа до пода... за све песме до сада, али посебно ове нове... штета што немају ништа са трибином Север
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 12 Dec 2006 22:35    Post subject: Reply with quote

petar-DELIJE024 wrote:
WheelChairHooligan wrote:
Фантастично! Боље и директније од "Говедине". Одушевљен сам! Не знам само колико ће и где ће се све вртети спот у нашој "демократској земљи". Одакле ти ово? Кад је снимљено?


Нећете ми веровати али спот сам видео на у92!


бугари ушли у софију Rolling Eyes јел да . Шта си хтео тиме да кажеш Question Б92 је увек био критичан према власти, не везано за то каква је њихова политика и ко их плаћа...
Нон стоп помињете тај б92, ако га толико мрзите онда урадите нешто по том питању или га не помињите више безвезе Idea
Једно је "политика" коју фурају те телевизије путем својих ставова које заузимају да не набрајам све итд. јер није тема а једно су вести итд. и остале ствари...

Што се тиче спота, свака част, момци су добри и увек ударају у центар. Поред бакљи допада ми се и фора са фантонкама и ова ундергранунд просторија... Cool
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 13 Dec 2006 07:42    Post subject: Reply with quote

Quote:

момцима капа до пода... за све песме до сада, али посебно ове нове... штета што немају ништа са трибином Север


Један је био испред мене против Хајдука из Куле, чини ми се, на Мари ове године . . .
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 13 Dec 2006 08:50    Post subject: Reply with quote

munja wrote:
Шта си хтео тиме да кажеш Question Б92 је увек био критичан према власти, не везано за то каква је њихова политика и ко их плаћа...


Грешиш синак, мислим силно грешиш... Наравно да је у92 против власти сада када им је главни адут онај наркоман који је добио силне милионе од шиптара из америке не би ли радио на независности Косова и Метохије... Не сећам се да су били такви када су на власти били неки од главних играча њихових заједничких спонзора, али нећемо о политици, то и није тема овог топика као ни форума уопште... Ето случајно се погодило да им се око неких ствари подударају ставови и решили људи да пусте и промовишу спот...

Што се тиче самог спота ок је, а песма ништа специјално ново, требало би да је БС прерастао ту причу, већ су имали и сличне текстове и сличне мелодије... Наравно свака част за пљување јочића и сл., али очекивао сам неки напредак, ипак добро, и ово пије воду у нашем "народу"...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
муња
Ветеран


Joined: 16 Jan 2005
Posts: 1076
Location: Делије припреме

PostPosted: 13 Dec 2006 09:07    Post subject: Reply with quote

Red Star Forever wrote:

Грешиш синак, мислим силно грешиш... Наравно да је у92 против власти сада када им је главни адут онај наркоман који је добио силне милионе од шиптара из америке не би ли радио на независности Косова и Метохије... Не сећам се да су били такви када су на власти били неки од главних играча њихових заједничких спонзора, али нећемо о политици, то и није тема овог топика као ни форума уопште... Ето случајно се погодило да им се око неких ствари подударају ставови и решили људи да пусте и промовишу спот...


Наравно да је могуче, да грешим... Можда сам се мало и занео јер ме иритира што се често нека тема "прља" са непотребним постовима о тој медијској кући као што је то било у том случау. По мени је логичније да пре они пусте тај спот него неки тамо пинк итд. Idea

Иначе медији су јако широка тема, која заслужује посебан топик и било би лепо кад би се укључио и неко ко студира новинарство итд.Толико о томе.
_________________
Догодине у Призрену!

www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 13 Dec 2006 10:10    Post subject: Reply with quote

Та интересно лобистичка група (јер б92 није медиј него "pressure group") је често предмет наших дискусија из простог разлога што представља све оно против чега је наша трибина: антисрпство, антиправославље, малограђанштину, скоројевићизам, лажни и исфолирани "урбанизам", слепи материјализам, идеолошку једностраност... и још много тога што се директно коси целој идеји групе Делије Север. Та интересна група се често оглашава против навијача, износећи безброј најљигавијих неистина и најподлијих увреда на наш рачун (овде посебно мислим на рачун Делија). Њихово тобожње супротстављање власти се не своди на здрав критички став према власти, него на хистерично (али добро прорачунато) пљување, апсолутно свега што није по вољи њихових финансијера и налогодаваца. Својим ставовима они свесно и прорачунато угрожавају свест младих људи, који за б92 представљају циљну групу. Због тога је б92 неупоредиво опаснији од Пинка, јер док Пинк заглупљује широке народне масе и срозава их културолошки, б92 напада на системе вредности младих и образованих - оних на којима лежи будућност Србије.

Кад је БС у "Говедини" испрозивао хрвате, први је б92 скочио као остављена млада, да попљује БС. А сада, ако песма БС иде у корист њиховим налогодавцима, пуштаће је - бар док не постану опасни по идеологију б92.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 13 Dec 2006 10:28    Post subject: Reply with quote

мало сам се зајебо па поставих на теми мп3....пребацујем овде....дакле:
radovan wrote:
Има један стих који ми се јако свиџа у пјесми БС-Већ Виђено, који гласи:
"Серем се на систем,
Нећу више да ме јебете,
Ако Јочић је за министра,
Ја сам за нереде...."

Мада ми се чини да је то све мало страначки обојено, избори, нека странака ово оно......
Ако неко зна ликове из БС-а, могао би да каже у ком су фазону. Ја не пратим ту реп сцену...само ми се свиђа текст....
Што убацију бакље на крају спота Они су, као навијачки..зашто...имају неке везе са неком трибином или...?
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 13 Dec 2006 10:31    Post subject: Reply with quote

Момци кидају али је занимљиво да нигде не прозивају ДС а пљују по свим другим странкама. Да ли се варам или је један од њих члан ДС-а, онај дебели?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop