DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Под-форум о Србији
Goto page 1, 2, 3  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  

Да ли сте за то да Србија добије под-форум на форуму Делија?
ДА
78%
 78%  [ 71 ]
НЕ
21%
 21%  [ 19 ]
Total Votes : 90

Author Message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 04 Dec 2006 11:26    Post subject: Под-форум о Србији Reply with quote

Приметио сам да се у задње време на Крејзи Норту појављује све више сјајних тема везаних, на овај или онај начин, за мајку нам Србију и Српство уопште. У овом моменту их има седам, а то су:

1. Божићни пост
2. Они тако о нашој светој земљи Косову
3. Урбан, савремен
4. Војвода Ђујић
5. Баја Мали Книнџа
6. Комунизам у Србији 2006
7. Српска историја

Е сада, по мени је мало неукусно да тема о српским великанима Стефану Немањи, Светом Сави, Цару Душану, Кнезу Лазару, статусу Косова и Метохије итд. стоји поред теме на којој се види гола кита Мише Тумбаса. Било је и раније оваквих предлога, али није било толико добрих тема. Такође сматрам да је структура људи на овом форуму на неки начин сазрела за озбиљне дискусије о Србији. Сматрам да би била права ствар кад би се отворио специјални под-форум на којем би причали о Србији, српској историји, будућности, као и дневно-политичким проблемима (овде наравно не мислим на странчарење). Модератор би, ако има слободног времена за то, могао да буде Р. А. Рајс чији текстови и знање мене лично, а верујем и остале, заиста фасцинирају.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 04 Dec 2006 11:45    Post subject: Reply with quote

Сјајна идеја! Стварно има доста паметних ствари да се прочита и доста добрих тема о Србији и Српству које заслужују да стоје раздвојене од осталих зајебанција на крејзи норту.
Подржавам предлог Пијанца.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 04 Dec 2006 12:57    Post subject: Reply with quote

подржавам, многе теме које се налазе на крејзи норту су сувише озбиљне и битне за наш народ и државу да би стајале на под форуму који ипак подразумева зајебанције, јесте ово навијачки сајт и не треба од њега правити нешто друго, али такав под форум има стварно велики значај, па и утицај на оне који посећују ове стране, пракса је показала да нам се теме везане за српску историју и политичку оријентацију понављају и да нам требају, има људи на овом форуму који имају велико знање, које могу да поделе са осталима, ово може да буде посебно важно за млађе чланове, ако се већ о томе пише, нека буде све на једном месту, нека се уче они ккоји не знају, у школи многе ствари неће моћи да се науче још дуго времена, јер се код писања тих уџбеника праве компромиси, ми то не морамо да радимо.
на једном таквом подфоруму можемо да продискутујемо све што је везано за те наше ставове, онима којима није јасно-биће јасније, научиће нешто и новинари и полиција, и о Србима и о српским земљама, дакле мислим да може само да користи, али га треба организовати тако да делије.нет форум не постане политички форум, можда не би било лоше ни да текстови пролазе неку врсту контроле, али не због неке цензуре, него да се не би гомилале глупости, да се не појави нека будала која ће да покрене тему на 20 страна о..., не знам, да ли смо ми нацисти или не..., нпр. разумете на шта мислим.
како год да буде одлучено, мислим да војвода или пост заслужују неко прикладније место
ето
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
црвени барон
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Nov 2006
Posts: 29
Location: Тамо далеко...предалеко

PostPosted: 04 Dec 2006 16:27    Post subject: Reply with quote

подржавам...одлична идеја
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 04 Dec 2006 19:01    Post subject: Reply with quote

И ја подржавам али да могу да постују само они који су одавно на форуму а не неки дебили који ће писати само на том подфоруму и који немају везе за Делијама и Звездом.
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
горан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2006
Posts: 56
Location: ПЕТРОВГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 04 Dec 2006 21:07    Post subject: Reply with quote

manicomio-rs wrote:
И ја подржавам али да могу да постују само они који су одавно на форуму а не неки дебили који ће писати само на том подфоруму и који немају везе за Делијама и Звездом.


Ја нисам дуго на форуму али доста дуго идем на утакмице и волим и живим и за Звезду и за Србију. Не бих ни ја волео да неки дебили постују који немају везе са групом али питање је како то стварно утврдити. Можда бих и ја размишљао као ти да сам дуже регистрован, али из мог угла ствари стоје тако.
Back to top
View user's profile Send private message
стабило
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jun 2006
Posts: 93
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 04 Dec 2006 21:20    Post subject: Reply with quote

goran wrote:
manicomio-rs wrote:
И ја подржавам али да могу да постују само они који су одавно на форуму а не неки дебили који ће писати само на том подфоруму и који немају везе за Делијама и Звездом.


Ја нисам дуго на форуму али доста дуго идем на утакмице и волим и живим и за Звезду и за Србију. Не бих ни ја волео да неки дебили постују који немају везе са групом али питање је како то стварно утврдити. Можда бих и ја размишљао као ти да сам дуже регистрован, али из мог угла ствари стоје тако.



Боље је овако нешто као што предлаже Маникомио - да се одреди пар људи који се у то најбоље разумеју и да само они постују да не би свако стављао шта стигне без икаквог реда. А сви који имају неки занимљив текст,слику или линк увек могу на ПП да пошаљу неком од тих одабраних....
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 04 Dec 2006 21:28    Post subject: Reply with quote

goran wrote:
manicomio-rs wrote:
И ја подржавам али да могу да постују само они који су одавно на форуму а не неки дебили који ће писати само на том подфоруму и који немају везе за Делијама и Звездом.


Ја нисам дуго на форуму али доста дуго идем на утакмице и волим и живим и за Звезду и за Србију. Не бих ни ја волео да неки дебили постују који немају везе са групом али питање је како то стварно утврдити. Можда бих и ја размишљао као ти да сам дуже регистрован, али из мог угла ствари стоје тако.


па брате онда не треба ни да се осећаш прозваним... Wink
Back to top
View user's profile Send private message
горан
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Sep 2006
Posts: 56
Location: ПЕТРОВГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 04 Dec 2006 22:03    Post subject: Reply with quote

X wrote:
goran wrote:
manicomio-rs wrote:
И ја подржавам али да могу да постују само они који су одавно на форуму а не неки дебили који ће писати само на том подфоруму и који немају везе за Делијама и Звездом.


Ја нисам дуго на форуму али доста дуго идем на утакмице и волим и живим и за Звезду и за Србију. Не бих ни ја волео да неки дебили постују који немају везе са групом али питање је како то стварно утврдити. Можда бих и ја размишљао као ти да сам дуже регистрован, али из мог угла ствари стоје тако.


па брате онда не треба ни да се осећаш прозваним... Wink


Осетио сам се прозваним јер сам од скоро на форуму, али када боље размислим и боље је да не може свако да постује. Сви знамо у шта и озбиљне теме могу да се претворе а тај под-форум треба свима да нам служи као стицање или утврђивање неких општих знања о нашој историји. Ето исправио сам се Wink
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 05 Dec 2006 09:58    Post subject: Reply with quote

браво за предлог,подржавам наравно. волео бих да људи који су гласали против изнесу своје разлоге зашто су против овог предлога.нисам за то да на таквом подфоруму ако буде отворен имају право писања само стари чланови или само пар људи који буду одређени за то. докле год не постоји нека здрава дискусија у којој ће сви моћи да учествују то ће се свести на чисто гомилање текстова и ничега више(наравно моје мишљење)
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 05 Dec 2006 14:21    Post subject: Reply with quote

Добра идеја, подржавам. Нека то буде подфорум где ће се изнети гомила савремених и историјских чињеница из којих ће многи људи (па и непријатељи) научити штошта, а не да се разноразни ликови такмиче ко је већи Србин и коме је деда био четник, а коме партизан.
_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 06 Dec 2006 01:52    Post subject: Reply with quote

Ma koj ce nam to kurac? Evil or Very Mad
Nismo svi mi Srbi!
_________________
Ја сам желео да играм, да се веселим
тежак је живот, школа се цени
за црвено и беле боје да се борим
сада те са северне стране бодрим
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 06 Dec 2006 12:51    Post subject: Reply with quote

Vlad wrote:
thug-life wrote:
Ma koj ce nam to kurac? Evil or Very Mad
Nismo svi mi Srbi!


Надам се да се шалиш ? Rolling Eyes

Ne? Confused
_________________
Ја сам желео да играм, да се веселим
тежак је живот, школа се цени
за црвено и беле боје да се борим
сада те са северне стране бодрим
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 06 Dec 2006 23:34    Post subject: Reply with quote

thug-life wrote:
Vlad wrote:
thug-life wrote:
Ma koj ce nam to kurac? Evil or Very Mad
Nismo svi mi Srbi!


Надам се да се шалиш ? Rolling Eyes

Ne? Confused


па шта ако сви нису срби, да ли је то довољан разлог да се такав под-форум не отвори јер у крајњем случају коме се не свиђа не мора ни да чита . ипак су велика већина делија срби и зато би такав под-форум имао велики значај јер би уједно и доказао свим душманима да делије воле своју историју и веру и да су поносни на њу, што се и показало када су отишли на косово. и пиши ћирилицом имај бар толико поштовања.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 07 Dec 2006 09:11    Post subject: Reply with quote

Можеш бити АРАП али ако живиш у Србији требало би да те интересују ствари тицане наше државе, ако си пак Србин ван овога на шта смо спали сада, например брат Влад из Бара, такође те занимају ствари у "матици" јер ако ниси формално у Србији јеси срцем!

Ја сам против оваквог под форума јел ипак и овако је довољно а бојим се да нас јако мало обраћа пажњу на такве ствари Rolling Eyes тако да би тај подфорум нажалост био још један Луди Север....
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop