DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Akcija

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sarplaninac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2005
Posts: 59

PostPosted: 10 Sep 2005 21:44    Post subject: Akcija Reply with quote

Verovatno ste svi upoznati sta se desava u mestu u kome zivim i okolo njega, znaci Strpce, sranja, ubistva srba, ranjavanja srpskog policajca itd. Video sam i znam da su Delije obilazile razlicite delove Kosova kako bi pruzili podrsku ovdasnjem stanovnistvu. Ja bih voleo da stupim sa nekima od njih u kontakt i da pokusamo zajednickim snagama da odradimo neku akciju u Strpcu i na taj nacin malo smaknemo sa uma ovim klincima sva ova sranja koja se desavaju. Mozda podelimo neke salove, dresove, majce itd. Ja se nadam da za tako nesto mogu da nadjem neke finansije i pomognem da vi dodjete bezbedno do Strpca i da se bezbedno vratite kuci. Bilo bi lepo kad bi neko iz kluba podrzao tu akciju i pojavio se ovde.

Sta mislite da li je to moguce?
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger MSN Messenger
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 11 Sep 2005 00:36    Post subject: Reply with quote

Odlicna ideja!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Cigan sa Kosmeta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2003
Posts: 87
Location: Космет-СРБИЈА

PostPosted: 11 Sep 2005 09:04    Post subject: Re: Akcija Reply with quote

Sarplaninac wrote:
Verovatno ste svi upoznati sta se desava u mestu u kome zivim i okolo njega, znaci Strpce, sranja, ubistva srba, ranjavanja srpskog policajca itd. Video sam i znam da su Delije obilazile razlicite delove Kosova kako bi pruzili podrsku ovdasnjem stanovnistvu. Ja bih voleo da stupim sa nekima od njih u kontakt i da pokusamo zajednickim snagama da odradimo neku akciju u Strpcu i na taj nacin malo smaknemo sa uma ovim klincima sva ova sranja koja se desavaju. Mozda podelimo neke salove, dresove, majce itd. Ja se nadam da za tako nesto mogu da nadjem neke finansije i pomognem da vi dodjete bezbedno do Strpca i da se bezbedno vratite kuci. Bilo bi lepo kad bi neko iz kluba podrzao tu akciju i pojavio se ovde.

Sta mislite da li je to moguce?


Molio bih nadlezne koji ovo citaju da ne iznose komentare javno vec da Sarplaninca ili mene kontaktiraju na pm. Dole cu izneti u celosti moj post koji sam napisao na Delije caffe-u

"Samo da napomenem da u zadnjih 14 dana na putu kojim ja svakodnevno putujem dve osobe su ubijene, tri coveka ranjena i srusen spomenik terorista koji su oni sami podigli i sami srusili samo da bih nasli povod za napade na Srbe. Iskreno prijatelji meni je vise pun k.... svega ovoga i blizi se dan kada ce biti ili mi ili oni, vise nema ni grama sansi zivota sa njima.
Vidim da je Sarplaninac, moj prijatelj pokrenuo akciju na Delije netu http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=5551 i mislim da je akcija na pravom mestu i da barem ovoj deci koja sve ovo prezivljavaju pomognemo da makar na trenutak zaborave sta se sve desava njima iz dana u dan, ako bih doslo do nekog konkretnog dogovora oko dolaska Delija mogao bih da se pobrinem ja i Sarplaninac (necu iznositi detalje, osim na pp). Ako ima neko od nadleznih ovde da ovo cita neka slabodno da svoje misljenje o svemu ovome i da li postoje neke sanse da se ovo izvede. Napomenua bih da se ne radi o tome da se sada sakuplaju pare ili neka pomoc (hrana, odeca...) vec obelezja naseg nam voljenog kluba Crvene zvezde i obelezja nase brace Delija.
Svi pokloni odnosili bih se samo na decu u osnovnoj skoli, u slucaju da je manjak sa obelezjima tj. nije tako mali broj dece u ovom delu gde mi zivimo, doslo bih do organizacije nekog turnira gde bih se deca zabavila i ujedno bih najbolji dobili poklone.
Ovo je samo jedan nas predlog i nadam se da ce biti zadavoljsto nase i vase da ovako nesto ostvarimo.

Pozdrav i hvala svima na razumevanju
Zvezda je zivot ostalo su sitnice
_________________
"Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 13 Sep 2005 22:25    Post subject: Reply with quote

Ne dajte se, ne damo vas
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop